top of page

Birlikte Neler Yapabiliriz?

Strateji Danışmanlığı Paketi

Markalaşma yolculuğunuz, küçük bir işletmenin hayalleri ile başlar. Bu hayalleri doğru bir çerçeveye oturtarak ilerlediğinizde, strateji oluşturabildiğinizde, doğru pazar araştırması ve rakip analizi yapabildiğinizde, yazım dilinizi oluşturduğunuzda ve doğru kitleye hitap edebildiğinizde yapbozun tüm parçaları puzzle’da yerini almaya başlar.

 

Her adım dışarıdan kafa karıştırsa da aslında aynı mantıkla ilerler: değer katmak, dikkat çekmek, problem çözmek, ilham vermek. Basit olan formül budur ve bu bir yapının mimari projesi gibidir. Bunun üzerine inşa edilen her sağlam tuğla ile yolculuğunuz daha sağlam hale gelir.

 

Güven oluşturabilmek ve takipçilerinizle duygusal bir bağ kurabilmek için önce yukarıda yazdıklarımın gerçekleşebilmesi şarttır. Daha sonra elbette kendinizi daha fazla göstererek bu bağı sağlamlaştırmak ve o görünmez bağlardan oluşan köprüyü kurabilmek de sizin elinizde.

 

Eğer bunları yapmak için bir danışmana / rehbere (adına ne derseniz) ihtiyacınız varsa da benim burada sizin ve markanız için elimden geleni yapmaya çalıştığımı bilmenizi isterim.

 

Peki, ben stratejik danışmanlık hizmetimde sizlere neler sunuyorum? Aşağıda detayları ile sizlere neler yaptığımı anlatmaya çalıştım. Aklınıza takılan her detayı bana maille ya da Instagram'da DM’den sorabilirsiniz.

 

- Öncelikle SWOT analizinizi çıkarıyorum.

- Ardından pazar araştırmanızı yapıyorum ve paylaşımlarınız için alt kategoriler hazırlıyorum.

- Bunları size infografik sunumu ile sunuyorum.

- Tüm alt başlıklarda hemfikir olduktan sonra stratejinizi planlıyorum.

- Bu plan içinde post, hikaye, reels ve IGTV paylaşımlarını bulacaksınız.

- Post altı yazılarınızı yapacağımız toplantı sonrasında sizden aldığım bilgiler doğrultusunda hazırlıyorum.

 

Bunun haricinde;

1. Bio kısmınızı düzenliyorum.

2. Öne çıkarılanlarınızı düzenliyorum.

3. Günlük yapmanız gereken TO DO List'inizi veriyorum.

4. Sponsorlu reklam oluşturmanıza yardımcı oluyorum.

 

Bunların içinde fotoğraf çekimi ve grafik tasarım bulunmamaktadır.

 

Çalıştığımız süre boyunca sürekli bana yazabilir, sorabilirsiniz. Aynı zamanda markalaşma sürecinize de fikir veriyorum.

Birlikte Çalışalım

bottom of page