top of page

Birlikte Neler Yapabiliriz?

3

Web Sitesi İçerik Paketi

​Ben bir sosyal medya yöneticisiyim ama biliyorum ki sadece sosyal medya platformlarına bağlı kalarak iş yapmak çok riskli. Yani bir gün bu platformlar kapanabilir, platformların işleyiş mantığında değişikliğe gidilebilir ve sizin emek emek kurduğunuz yapı çöküp gidebilir. Ama bunun için alacağınız bir önlem var ki o da GOOGLE’da var olmak!

 

Markalaşma yolculuğunuzun da olmazsa olmazı Google ile kol kola çalışmalı ve onun için içerik üretmeyi hiç bırakmamalısınız. Sürekli içeriklerle desteklediğiniz web siteniz markalaşma yolculuğunuzun en önemli stratejik adımı olacaktır.

 

Uzun yıllar içerik yöneticisi, editör ve genel yayın yönetmeni olarak birçok ajans ve şirkette görev aldım. 12 yıllık tecrübem boyunca hem basılı hem dijital alanda içerikler ürettim, dijital ve basılı dergilerin editörlüğünü yaptım, genel yayın yönetmenliği ile birden fazla yayımın koordinasyonunu sağlarken hazırlık sürecinden içerik üretilmesine, tasarım sürecinden basıma gönderilme aşamasına kadar operasyonunun her alanında bulunarak çalışmaları yönettim.

 

Tüm bunların dışında birçok dijital platform için sadece içerik yazarlığı değil, içerik üreticiliği de yaptım. Masal anlatıcılığı ve öykü yazma süreçlerimde anlatımın da en az yazmak kadar değerli olduğunu fark ettim. İki yönümün birbirini beslemesine ve desteklemesine izin verdim. Yani kısacası hayal gücümün beni götürdüğü her yerde doğru işlere imza atmak için elimden gelen her şeyi yaptım.

 

Peki ben web siteniz için nasıl bir çalışma yaparak markalaşma yolculuğunuza katkı sağlayabilirim?

 

- Web sitenizin nişini / uzmanlık alanını belirledikten sonra bu konuda pazar araştırması yapıyorum.

- Ardından ayda 4 adet (750şer kelimelik) makale için SEO yani anahtar kelime çalışması yapıyorum.

- Bu anahtar kelimelerin ışığında her haftaya bir tane olacak şekilde 4 adet özgün blog yazınızı hazırlıyorum.

- Sizlere, web sitenize eklemeniz ve arşivlemeniz için gönderiyorum.

Birlikte Çalışalım

bottom of page