top of page

Mini Hikaye Paketi

Artık yarın hikayede ne paylaşsam diye düşünmenize gerek yok. 30 günlük hikaye stratejisi ile ister ürün satın ister hizmet satın tüm ayın paylaşımı elinizde... 

Hikaye için en önemli olan şey, etkileşimi ve eşimi yükseltecek paylaşımlar yapabilmek. Peki bunu yapabilmek için doğru araştırma ve data oluşturma tekniklerini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız sizin için oluşturduğum 12 farklı alt başlık ile hazırladığım muhteşem bir hizmetle tanışmaya ne dersiniz?

İçinde tam 30 günlük erişimi, etkileşimi yüksek stratejiyi bir tablo şeklinde bulacaksınız. Excel şeklinde maille size ileteceğim tabloda kendi işiniz için kolayca uyarlayabileceğiniz muhteşem fikirler sizi bekliyor olacak. Şimdiye kadar aklınıza gelmeyen ya da nasıl uygulayacağınızı, stratejide nasıl konumlandıracağınızı bilmediğiniz fikirlerle Instagram sayfanızda yeni bir dönem başlatmaya hazır olun.

Sadece 199 TL’ye tüm ayın hikaye stratejisi elinizde. Verdiğim örneklerden yola çıkarak kendinize uyarladığınız muhteşem içerikler çıkarabilir, takıldığınız yerde mail ile bana aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

bottom of page